31 Oktyabr 2020

VERGİLƏR

SOSİAL-İQTİSADİ ONLAYN QƏZET

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının rəhbər vəzifəli şəxsləri vətəndaşları qəbul edəcəklər

2019-cu ilin avqust ayı ərzində mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu ilə bağlı vaxtı müəyyənləşib. Cədvəli oxucularımızın diqqətinə çatdırırıq.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar

Qəbul

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri

02

Astara, Lənkəran, Lerik

Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini

02

Masallı, Yardımlı, Cəlilabad

Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin "Azəriqaz" İB-nin baş direktoru

02

Şəmkir

Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin "Azəriqaz" İB-nin baş direktorunun müavini

02

Qazax, Ağstafa

Ruslan ƏliyevARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

02

Tovuz

Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

02

Quba

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

02

İsmayıllı, Göyçay

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

02

Cəlilabad

Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

02

Xaçmaz

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

02

Xızı

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

07

Oğuz, Şəki

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

08

Salyan

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

08

Neftçala

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

08

Biləsuvar

Məhərrəm Əliyev

Ədliyyə nazirinin müavini

09

Şamaxı

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

09

Şəmkir, Tərtər

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

09

Tovuz, Ağstafa, Qazax

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

09

Qəbələ

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

09

İsmayıllı

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

16

Tovuz

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

16

Ağstafa

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

16

Qazax

Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

16

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran

Qorxmaz Hüseynov

"Azərsu" ASC-nin sədri

16

Qazax, Ağstafa

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

16

Masallı

Teyyub Cabbarov

"Azərsu" ASC-nin sədrinin birinci müavini

19

Şəmkir, Gədəbəy

Etibar Məmmədov

"Azərsu" ASC-nin sədrinin müavini

20

Tovuz

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

22

Tovuz, Qazax

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

22

Ağstafa

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

22

Qobustan, Şamaxı, Ağsu

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

22

Şəmkir, Gədəbəy

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

22

Tovuz, Qazax, Ağstafa

Vüqar Əhmədov

"Azərişıq" ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

22

Gəncə, Samux

Ramil Yusifov

"Azərişıq" ASC-nin sədrinin müavini

22

Şəmkir

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

23

Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux

Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

23

Yardımlı

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

23

Beyləqan, Füzuli

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

23

İmişli, Saatlı

Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

23

Ağcabədi, Zərdab

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

23

Naftalan, Gəncə, Goranboy, Göygöl, Samux, Daşkəsən, Kəlbəcər

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

23

Gədəbəy

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

23

Ağstafa, Qazax

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

23

Tovuz

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

23

Şabran, Siyəzən

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

23

Şəmkir, Gədəbəy

Oruc Zalov

Daxili işlər nazirinin müavini

24

Bərdə, Naftalan, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd, Goranboy, Xocalı

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

26

Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

27

Daşkəsən, Gəncə, Kəlbəcər

Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27

Göygöl, Samux

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

27

Naftalan, Goranboy, Xocalı

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

29

Abşeron, Xızı, Siyəzən

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

29

İsmayıllı

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

30

Xaçmaz

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

30

Qusar

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

30

Quba

Zakir Qaralov

Baş prokuror

30

Quba, Qusar

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

30

Lənkəran, Astara

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

30

Lerik

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

30

Masallı, Yardımlı

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

30

Gəncə, Göygöl

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

30

Goranboy, Naftalan

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

30

Gədəbəy, Daşkəsən

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

30

Oğuz, Qəbələ

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

30

Zaqatala, Balakən

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

30

Şəki, Qax

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

30

Xızı, Siyəzən, Şabran

Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

30

Xaçmaz, Quba, Qusar

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

30

Masallı, Lənkəran

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

30

Yardımlı

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

30

Lerik

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

30

Qusar

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

31

Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

31

Oğuz

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

31

Qəbələ